Контейнер чорний поліпропіленовий ємкістю 1000мл. Чудово підходить для будь-яких готових других страв. Має надійну герметичну кришку, що виключає протікання при доставці товару. Матеріал поліпропілен безпечний для гарячих продуктів і повторного розігріву в мікрохвильовій печі. Може використовуватися як для доставки, так і для продажу готового продукту з полиць супермаркетів.
Розмір: 187*137*70
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 1 л |
| Довжина | 187 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Висота | 70 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Кількість у пакунку | 50 Штука. |
| Призначення | Для фуршетів і банків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴/упаковка

