
Пакет паперовий САШЕ 230*100*40, 40г/м2 (1000шт)
350 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1134706
+380 (96) 399-34-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Область застосування харчових паперових фасувальних пакетів досить широка, вони можуть використовуватися як пакети для сувенірів і подарунків, продуктів харчування та багато чого іншого. Найчастіше їх можна зустріти в магазинах з різною випічкою: булочками і пиріжками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴/упаковка
