
Пакет паперовий коричневий 350* 250* 140 на виніс (100шт)
420 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (96) 399-34-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Область застосування його досить широка, він може використовуватися як паперовий пакет для сувенірів і подарунків, продуктів харчування (кондитерських виробів, для хліба і випічки) і багато чого іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 85 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повноколірна | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
