Контейнер чорний поліпропіленовий ємкістю 750 мл. В упаковці 50 шт. в ящику 500 шт. Чудово підходить для будь-яких готових других страв. Має надійну герметичну кришку, що виключає протікання при доставці товару. Матеріал поліпропілен безпечний для гарячих продуктів і повторного розігріву в мікрохвильовій печі. Може використовуватися як для доставки, так і для продажу готового продукту з полиць супермаркертов.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 750 мл |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 179 мм |
| Материал | Пластик |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для фуршетов и банкетов |
Информация для заказа
- Цена: 285 ₴/упаковка

