
Пакет крафт бурий з ручкою 260* 150 *350 (50 шт)
305 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 700 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1514752
+380 (96) 399-34-34
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Область застосування його досить широка, він може використовуватися як паперовий пакет для сувенірів і подарунків, продуктів харчування (кондитерських виробів, для хліба і випічки) і багато чого іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 260 мм |
| Длина | 335 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Полноцветная | Да |
| Высота | 140 мм |
| Материал | Крафт бурый |
| Ручки | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 305 ₴/упаковка
