
Контейнер ПП-118 500 мл з кришкою чорний (50шт)
405 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 700 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1104421
+380 (96) 399-34-34
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Контейнер чорний поліпропіленовий ємкістю 500 мл. В упаковці 50 шт. в ящику 500 шт. Чудово підходить для будь-яких готових других страв. Має надійну герметичну кришку, що виключає протікання при доставці товару. Матеріал поліпропілен безпечний для гарячих продуктів і повторного розігріву в мікрохвильовій печі. Може використовуватися як для доставки, так і для продажу готового продукту з полиць супермаркетів.
Розміри: 187*137*35
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Объем | 0.5 л |
| Длина | 187 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Высота | 35 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Крышка |
| Количество в упаковке | 50 шт. |
| Назначение | Для фуршетов и банкетов |
Информация для заказа
- Цена: 405 ₴/упаковка
