Контейнер чорний поліпропіленовий ємкістю 1000мл. Чудово підходить для будь-яких готових других страв. Має надійну герметичну кришку, що виключає протікання при доставці товару. Матеріал поліпропілен безпечний для гарячих продуктів і повторного розігріву в мікрохвильовій печі. Може використовуватися як для доставки, так і для продажу готового продукту з полиць супермаркетів.
Розмір: 187*137*70
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Объем | 1 л |
| Длина | 187 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Высота | 70 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Крышка |
| Количество в упаковке | 50 шт. |
| Назначение | Для фуршетов и банкетов |
Информация для заказа
- Цена: 445 ₴/упаковка

