Найчастіше паперові куточки для гамбургерів, бутербродів, для випічки можна зустріти в магазинах і місцях швидкого харчування з різною випічкою: булочками і пиріжками та іншими кондитерськими виробами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 150 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 38 кг |
| Полноцветная | Нет |
| Материал | Крафт бурый |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Коричневый |
Информация для заказа
- Цена: 760 ₴/упаковка

