Область застосування харчових паперових фасувальних пакетів досить широка, вони можуть використовуватися як пакети для сувенірів і подарунків, продуктів харчування та багато чого іншого. Найчастіше їх використовують для упакування хот-догів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 170 мм |
| Материал | Крафт белый |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Белый |
| Полноцветная | Да |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 380 ₴/упаковка

