
Пакет паперовий САШЕ 230*100*40, 40г/м2 (1000шт)
350 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 700 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1134706
+380 (96) 399-34-34
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Область застосування харчових паперових фасувальних пакетів досить широка, вони можуть використовуватися як пакети для сувенірів і подарунків, продуктів харчування та багато чого іншого. Найчастіше їх можна зустріти в магазинах з різною випічкою: булочками і пиріжками.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 320 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 40 кг |
| Высота | 40 мм |
| Материал | Крафт бурый |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Коричневый |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴/упаковка
