
Пакет паперовий коричневий 350* 250* 140 на виніс (100шт)
420 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 700 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (96) 399-34-34
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Область застосування його досить широка, він може використовуватися як паперовий пакет для сувенірів і подарунків, продуктів харчування (кондитерських виробів, для хліба і випічки) і багато чого іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Полноцветная | Да |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 240 мм |
| Высота | 85 мм |
| Материал | Крафт бурый |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Коричневый |
Информация для заказа
- Цена: 420 ₴
