Область застосування його досить широка, він може використовуватися як паперовий пакет для сувенірів і подарунків, продуктів харчування (кондитерських виробів, для хліба і випічки) і багато чого іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ширина | 170 мм |
| Длина | 280 мм |
| Полноцветная | Да |
| Высота | 120 мм |
| Материал | Крафт бурый |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Коричневый |
Информация для заказа
- Цена: 479 ₴

